Czy warto decydować się na wykończenie mieszkania pod klucz?

Proxa - wykończenia pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz to krok, na który decyduje się coraz większa liczba Polaków. Największym plusem takiego rozwiązania jest oszczędność czasu, komfort oraz brak ukrytych kosztów, na które narażeni się inwestorzy remontujący mieszkanie na własną rękę.

Zakup mieszkania czy budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego warto aby od początku do końca przeprowadzić ten proces inwestycyjny tak, aby przez wiele kolejnych lat cieszyć się własnym kątem. Tak jak wykończymy i wyposażymy sobie mieszkanie lub dom na początku, w takim miejscu będziemy mieszkać przez kolejne lata. Oczywiście można decydować się na remont w niedługim czasie lub wykańczać po kolei poszczególne piętra lub pomieszczenia, natomiast zdecydowanie lepiej urządzić swój przyszły dom czy mieszkanie od razu.

Największym atutem wykańczania mieszkania do wejścia jest oszczędność czasu. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu, ani sił aby zajmować się budową, remontem, szukaniem fachowców, negocjacjami, szukaniem produktów, chodzeniem po sklepach, czy w ogóle przeglądaniem katalogów wnętrz i wyszukiwaniem wymarzonych aranżacji. Tak jak w życiu, dla jednych budowa lub wykańczanie własnego M to czysta przyjemność, dla innych będzie to "droga przez mękę".

Współpraca z firmą remontową realizującą mieszkania do wejścia to również duży komfort. Przede wszystkim z uwagi na ciągłość prac, dostęp do fachowców, szybkość i terminowość. Kompleksowa realizacja mieszkania do 60 m kw. zazwyczaj nie przekracza 60 dni. Co więcej, Proxa Your Home realizująca takie inwestycje, dysponuje wszystkimi fachowcami, którzy są niezbędni podczas wykańczania mieszkania: architekt, projektant, elektryk, hydraulik, stolarz oraz oczywiście ekipa remontowa. Klienci decydujący się na nasze usługi otrzymują wysokiej jakości projekt mieszkania, fachową wiedzę, informacje o najnowocześniejszych rozwiązaniach i produktach z najnowszych kolekcji.

Czy mieszkanie pod klucz to droga usługa? Dla osób, które nie mają czasu i nie stać ich na poświęcenie kilku miesięcy życia na zajęcie się wykończeniem lokalu, mieszkania czy domu, to nie jest droga usługa. Oczywiście można taniej, samemu, jednak trzeba brać pod uwagę minusy takiego rozwiązania. Ponadto, firmy oferujące kompleksową realizację inwestycji do wejścia zazwyczaj są bardzo elastyczne w swojej ofercie i proponują pakiety w ramach, których wykańczają inwestycje pod klucz: od pakietów najtańszych, przez standardowe, aż po pakiety VIP. Decydując się na wykończenie mieszkania z wykonawcą, trzeba również pamiętać o tym, że ustalona wcześniej cena jest zagwarantowana, czego nie można być pewnym podczas realizowania prac na własną rękę.

 

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

Polityka prywatności
Realizacja: ImPress PR