Projektowanie, wykonanie, dekoracja wnętrz – kompleksowa usługa

W naszej firmie na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania inwestora. To na ich podstawie powstają nowoczesne projekty wnętrz. Działamy w Krakowie oraz Nowym Sączu. Chętnie wykonamy prace także w innych miejscowościach Małopolski. Świadczymy usługi projektanckie, prace remontowe, wykończeniowe, a także przeprowadzamy nadzór inwestycyjny. Do często wybieranych przez naszych Klientów usług możemy zaliczyć aranżację mieszkania wraz z dostawą mebli. Zatrudniamy specjalistów, którzy w całości zaprojektują łazienkę, kuchnię i inne pomieszczenia. Zapewniamy kompleksową obsługę, tak by wystrój wnętrz odpowiadał inwestorowi, a po zakończeniu prac mieszkanie było od razu gotowe do odbioru.

Otwartość na Klienta

Jesteśmy firmą otwartą na Klienta, dlatego nasze usługi świadczymy nie tylko w samym Krakowie i Nowym Sączu, gdzie mamy siedziby, ale także w innych miejscowościach Małopolski. Do zaproponowania mamy trzy pakiety: ECONOMY, SOLID oraz PRESTIGE. Wychodzimy także poza ramy naszych propozycji. Możemy stworzyć spersonalizowane projekty, a także uwzględniające ciekawe pomysły aranżacje mieszkania, w tym projekty kuchni, łazienki i innych pomieszczeń. Wybrany pakiet może być jedynie punktem wyjścia do stworzenia wymarzonych miejsc. Projekty mieszkań w Krakowie i okolicznych miejscowościach tworzymy w następstwie rozmów z udziałem inwestora, architekta oraz projektanta. Konwersacje te mają na celu poznanie gustów, a także oczekiwań zleceniodawcy. To z ich uwzględnieniem projektujemy mieszkania.

Wybrany pakiet personalizujemy i optymalizujemy tak, aby aranżacja wnętrza mogła zostać wykonana wedle życzenia inwestora.

Poznajcie naszych projektantów wnętrz

Piękne i funkcjonalne wnętrza

Nasza firma zatrudnia doświadczonych fachowców, dzięki którym nawet przy ograniczonym budżecie możliwe jest projektowanie wnętrza urzekającego harmonią i zamysłem. Mamy wiele propozycji – stworzymy na przykład modernistyczną lub minimalistyczną kuchnię. Realizację naszych usług traktujemy z dbałością o funkcjonalność każdego pomieszczenia, dlatego w kuchni naszego projektu można wygodnie przygotowywać posiłki. Projekt łazienki z kolei tworzymy z myślą o każdym centymetrze, uwzględniając to, że większość pomieszczeń tego typu ma ograniczoną przestrzeń. Urządzimy ją tak, aby była jak najbardziej przestronna i praktyczna.

Nowoczesne, klasyczne – Twoje wymarzone projekty mieszkań w Krakowie

Projekty mieszkań to nasza specjalność. Nasi fachowcy doskonale czują się także w dekoracji wnętrz. Działamy w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie i innych okolicznych miejscowościach. Przy tworzeniu projektów mieszkań oraz aranżacji wnętrz kierujemy się gustem inwestora, dlatego możemy stworzyć pomieszczenia klasyczne, nowoczesne czy też w stylu vintage.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą. W razie pytań i wątpliwości czekamy na kontakt. Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji, a także doradzimy najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nas osobiście w jednej z naszych siedzib!

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

Polityka prywatności
Realizacja: ImPress PR
Proxa-YourHome.pl | Projekty mieszkań, wnętrz, kuchni, łazienek na terenie Krakowa