Dekoracja, wystrój i projektowanie wnętrz

Pierwszym krokiem nawiązującej się współpracy jest poznanie oczekiwań inwestora, według których zostaną dla niego wykonane nowoczesne projekty wnętrz. W Krakowie prowadzimy firmę, która oferuje usługi projektanckie, nadzór inwestycyjny, prace remontowe i wykończenie – aranżacja mieszkania wraz z dostawą mebli to często wybierana usługa, w ramach której wystrajana jest na przykład kuchnia czy łazienka. Projektowanie mieszkania kończymy tak, aby lokum było gotowe do odbioru.

Projektowanie, aranżacja i wystrój wnętrz

W zależności od potrzeb i oczekiwań do wyboru jest aranżacja wnętrz w Krakowie lub innych miejscowościach Małopolski w ramach jednego z trzech pakietów: ECONOMY, SOLID lub PRESTIGE. Projektowanie – kuchni, łazienki i pozostałych pomieszczeń – może być realizowane również indywidualnie, niezależnie od rekomendowanych pakietów. Wybrany pakiet obejmujący wystrój wnętrza jest bowiem tylko punktem wyjścia do stworzenia wymarzonych miejsc, w ramach którego aranżowana jest łazienka czy kuchnia. Projekt mieszkania w Krakowie tworzymy w następstwie rozmów z udziałem architekta i projektanta oraz poznania gustów, a także oczekiwań inwestora, wedle których dekorator wnętrz dokonuje wykończenia aranżacji. Wybrany pakiet personalizujemy i optymalizujemy tak, aby mogły zostać wykonane wyjątkowe projekty wnętrz – nowoczesne oraz zindywidualizowane.

Poznajcie naszych projektantów wnętrz

Kuchnia i łazienka – nowoczesne projekty mieszkań w Krakowie

Projekt i aranżacja mieszkania realizowane są przez doświadczonych architektów. Pełnią oni bardzo ważną rolę w pracy nad wnętrzem, gdyż to właśnie ich dziełem są m.in. projekty kuchni. Dzięki specjalistom nawet niskobudżetowe wnętrza w efekcie urzekają harmonią i zamysłem, który jest widoczny na pierwszy rzut oka. Dla Klientów mamy wiele propozycji – do odbioru może być na przykład modernistyczna czy minimalistyczna kuchnia. Projektowanie wnętrz mieszkań w Krakowie przeprowadzamy z dbałością o funkcjonalność pomieszczenia, w którym można wygodnie przygotowywać posiłki w miłej atmosferze.

Naszym dziełem jest też odpowiednio zaprojektowana łazienka. Projekt łazienki tworzymy z myślą o każdym centymetrze, zwłaszcza że większość pomieszczeń tego typu ma ograniczoną przestrzeń. Urządzamy ją tak, aby efektem była jak najbardziej przestronna i praktyczna łazienka. Projekty mieszkań – zarówno z małą, jak i dużą łazienką – to nasza specjalność, podobnie jak dekoracja wnętrz w Krakowie, Tarnowie lub Nowym Sączu. Łazienki aranżujemy, kierując się gustem inwestora i oferując pomieszczenia klasyczne, nowoczesne czy w stylu vintage.

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

NAPISZ DO NAS

WYŚLIJ
Realizacja: ImPress PR

Proxa-YourHome.pl | Projekty mieszkań, wnętrz, kuchni, łazienek na terenie Krakowa