Apartament Filtrowa | Kraków | 1

Apartament Filtrowa | Kraków | 1

Właścicielami mieszkania o powierzchni 75m2 było młode małżeństwo. Apartament stanowił ich pierwsze wspólne lokum, a klientom zależało na profesjonalnym i całościowym wykonaniu prac. Para zwróciła się do firmy Proxa Your Home o pomoc w jego zaprojektowaniu i wykończeniu. Architekci wnętrz, ze względu na ilość inspiracji przesłanych przez klientów, przeprowadzili dokładny wywiad z inwestorami dokładnie określając wspólną wizję aranżacji i wykończenia. Dzięki temu udało się zrealizować bardzo funkcjonalny i stylowy projekt.

Kolorystyką wiodącą jest biel, którą pokryte są wszystkie ściany w mieszkaniu oraz część mebli. Dlaczego ma to swoje plusy? Biały kolor na ścianach nie definiuje wnętrza, co za tym idzie w przyszłości zmiana wystroju wnętrza jest o wiele łatwiejsza poprzez "ubranie" go w dekoracje o intensywniejszych barwach. Na takie rozwiązanie zdecydowali właściciele apartamentu, stosując mocny akcent kolorystyczny w postaci sofy w kolorze butelkowej zieleni z welurowego materiału. Kontrast tworzy ruda cegła, umieszczona w stylowej, białej kuchni. Całość salonu uzupełniają czarne, metalowe elementy w postaci lamp, masywnego grzejnika oraz oryginalnych stelaży mebli.

Ze względu na dość długi korytarz, który prowadził do toalety, nasz zespół projektantów zaproponował ciekawe i z pewnością nietypowe rozwiązanie z listwami przypodłogowymi marki Dziurskip. Wspomniane listwy posiadają wbudowaną listwę led, która po zgaszeniu wszystkich świateł idealnie podświetli posadzkę oraz stworzy ciekawy efekt i przytulny klimat. W  pokojach sypialnianych zastosowano ścienne tapety. Kolejnym akcentem kolorystycznym na tle białych ścian i tapety w stylu glamour jest welurowe, grafitowe łóżko. Łazienka oraz mały wc zostały zaprojektowane bardzo praktycznie. W pomieszczeniu wc udało się zaprojektować miejsce na pralkę, tym samym stworzyliśmy więcej przestrzeni w łazience. Dzięki temu rozwiązaniu mimo, że deweloper przewidział miejsce tylko na wannę udało się zmieścić jeszcze dyskretny prysznic.

 
Kuchnia otwarta na salon
Biała kuchnia z drewnianym blatem
Ruda cegła w kuchni
Nowoczesne, stylowe oświetlenie
Welurowa sofa w kolorze butelkowej zieleni
Meble z metalowymi stelażami oraz masywny kaloryfer
Listwy przypodłogowe z listwą LED
Długi korytarz
Kontrastowa grafika ścienna w pokoju dziecięcym
Sypialnia w stylu glamour
Łazienka z wanną i prysznicem

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

Polityka prywatności
Realizacja: ImPress PR