Apartament Gryczana 3 | Kraków

Apartament Gryczana 3 | Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolejną realizacją domu piętrowego, tym razem w Krakowie. Naszej firmie inwestorzy zlecili zaprojektowanie oraz wykończenie domu pod klucz. Prace wykończeniowe objęły salon, kuchię, łazienkę i wiatrołap na parterze; sypialnię, gabinet i łazienkę na piętrze oraz pralnię, kotłownię i garaż w piwnicy.

Parter - styl loftowy

W salonie jedna ściana pokryta została tynkiem imitującym beton. Nasi projektanci zarekomendowali tu oświetlenie szynowe, które dostosowaliśmy do całego parteru. Takie oświetlenie można rozbudowywać, dodając lampki i regulując kierunek światła. Ciepły odcień podłogi przełamuje surowość stylu loftowego i nadaje pomieszczeniu przytulny klimat. Podłoga firmy Quick-Step. Listwy Dollken - czarne.

Na parterze znajduje się również stylowa, czarna, matowa kuchnia z drewnianym akcentem. Piekarnik i mikrofala w wysokiej zabudowie na optymalnej wysokości, aby ułatwić do nich dostęp domownikom. Fronty, odporne na wilgoć, zostały polakierowane w macie. Górne szafki otwierane są na tip - on, dolne zaś mają wyfrezowane uchwyty. Nad stołem zostały zamontowane lampy zwisające, wydzielające strefę jadalnianą.

W łazience rządzą płytki Limone Qubus Antracite przełamane płytkami drewnopodobnymi Limone Bosque BEIGE. Nasi fachowcy zamontowali czarną, łamaną kabinę Radaway z serii Nes. Czarna armatura firmy Vitra z serii Origin, bateria wysoka, stojąca na blacie. W kabinie widoczna jest armatura podtynkowa. Umywalka i miska WC - czarne matowe utrwalają loftowy charakter wnętrza. Zabudowa nad geberitem i szafka pod umywalkę wykonane zostały na wymiar przez naszego stolarza. Całość uzupełniona lustrem z podświetleniem led oraz dekoracyjnym, punktowym oświetleniem nad umywalką.

Wiatrołap - podłoga - Płytka Podłogowa Limone Bestone White, szafa z lustrem i siedziskiem tapicerowanym robiona na wymiar przez stolarza.

Osprzęt elektryczny został wymieniony na czarny.

Piętro

Sypialnia - styl eklektyczny. Elementy glamour przełamane stylem nowoczesnym. Połączenie butelkowej zieleni z szarymi tapetami. Szafa przesuwna lustrzana i toaletka z lamelkami robione przez naszego Stolarza.

Łazienka - połączenie płytki Stromboli Viridian Green z czarną fugą ułożone w jodełkę w zestawieniu z płytką drewnopodobną Bosque BEIGE i popielatą płytką Limone Katania White. Baterie umywalkowe i wannowe firmy Vitra.

Piwnica

Pralnia - zabudowa biało drewniana na całą ścianę wykonana na wymiar.

W całym mieszkaniu zamontowane bezprzylgowe drzwi Intenso Tuluza z czarnymi klamkami VDS z serii Ever Fit.

 
Salon
Część wypoczynkowa
Jadalnia
Kuchnia z jadalnią, otwarte na salon
Czarne, matowe fronty przełamane drewnem
Gabinet

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

Polityka prywatności
Realizacja: ImPress PR