Dom Rzepakowa | Kraków

Dom Rzepakowa | Kraków

Dom znajdujący się na obrzeżach Krakowa zrealizowany jest w stylu nowoczesnym, proste formy oraz minimalizm w formie sprawia, że dom jest ponadczasowy.

Wyrazistości oraz charakter dodaje mu zastosowanie ciepłego, naturalnego drewna, które sprawia, że wnętrze domu mimo dużej przestrzeni jest przytulne i przyjemne. Domowej atmosfery można również dodać poprzez rozpalenia ognia w kominku, który znajduję się w centralnej części salonu połączonego z kuchnią.

Biel dodaje przestrzeni oraz podbija światło co sprawia, że pomieszczenia wydają się jeszcze większe oraz przyjemnie rozświetlone nawet w pochmurne dni. Surowość materiałów typu szkło, płytki imitujące marmur w połysku, chrom świetnie kontrastuje z ciepłym drewnem oraz przyjemnym miękkim welurowym materiałem obiciowym mebli.

Łazienki są przestronne, funkcjonalne oraz z nutką nowoczesnego designu w postaci armatury z kolekcji Axor – Hansgrohe, którą zaprojektował sławny projektanta francuskiego pochodzenia Philippe Starck. Również szafka podumywalkowa Duravit, oraz ceramika łazienkowa jest jego projektu. Łazienki w pełni wykorzystują przestrzeń do przechowywania niezbędnych przyborów łazienkowych, bez efektu nadmiernie zabudowanej łazienki, zachowana jest przestrzeń oraz funkcjonalność użytkowania.

Dobrze przemyślane oświetlenie pięknie rozświetla wnętrze domu, a zróżnicowane jego źródła w postaci podwieszanych półek przy suficie z oświetleniem led, wbudowanym oświetleniem punktowym, kinkietami oraz ciekawymi lampami wiszącymi ozdabiającymi wnętrza poszczególnych pomieszczeń, podkreślają zróżnicowane płaszczyzny, tworząc ciekawy klimat.

 

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

Polityka prywatności
Realizacja: ImPress PR