Mieszkanie Kraków Osiedle Ozon 5

Mieszkanie Kraków Osiedle Ozon 5

Mieszkanie w stylu nowoczesnej elegancji. Detal na ścianach w postaci zdobionej listwy przypodłogowej jak i również listwy przysufitowej, sprawia, że mieszkanie zyskuje na elegancji. Również meble przyczyniają się do tego, ich prosta forma jest przełamana drobnym akcentem w postaci frezów oraz złotych uchwytów. Złoto nawiązuje do pozostałych złotych akcentów zastosowanych w mieszkaniu, z których najważniejszą rolę pełni oświetlenie.

Na tle stonowanego wnętrza w odcieniach bieli oraz szarości / grafitu, wyróżnia się kolor przewodni mieszkania, w postaci granatowej ściany, krzeseł przy stole jadalnianym oraz ściany z tapetą w tym właśnie odcieniu. Ten zabieg zręcznie łączy ze sobą przestrzenie przedpokoju oraz salonu z kuchnią. Stanowi on dodatek do wnętrza, dodaje mu charakteru oraz wyrazistości. Granatową kolorystykę świetnie uzupełniają odcienie złota, dodając jednocześnie eleganckiego charakteru. Oświetlenie zostało starannie dobrane dla całego mieszkania, złote lampy z okrągłymi białymi kloszami w postaci kul, pięknie podkreślają charakter przestrzeni. Nie zapomnieliśmy również o nieco subtelniejszym oświetleniu, które ma służyć do tego, by nadać klimatycznego charakteru wieczorową pora. Świetnie sprawdzi się do tego celu podświetlenie przy blendzie karniszowej, które daje subtelne oświetlenie bez widocznego źródła światła. 

Granatowe akcenty znajdziemy również w łazience, która również łączy się tu z bielą oraz szarością / grafitem. Pomysłowo ukryte miejsca do przechowywania, pozwalają, by przestrzeń była uporządkowana oraz praktyczna. Również tutaj nie zabrakło klimatycznego oświetlenia, które nada nam przyjemnej atmosfery podczas użytkowania.

Wyjątkowym elementem jest zastosowana designerska lampa nad stołem jadalnianym Parachute, która nawiązuje kolorem do reszty oświetlenia, natomiast wyróżnia się formą nadając wyjątkowości oraz akcentu tej właśnie przestrzeni wnętrza. Wyróżnia się na tle grafitowej kuchni, która stanowi dla niej piękne tło.

 

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

Polityka prywatności
Realizacja: ImPress PR