Mieszkanie Lema 19 | Kraków | 4

Mieszkanie Lema 19 | Kraków | 4

Trzypokojowe mieszkanie utrzymane w nowoczesnym stylu to harmonijne połączenie funkcjonalności, elegancji i minimalizmu.

Wnętrze emanuje spokojem dzięki konsekwentnej kolorystyce, gdzie dominują szarości w różnych odcieniach, z delikatnymi dodatkami czerni.

Salon to centralna część mieszkania. Ściany pomalowane w delikatnym odcieniu szarości stanowią neutralne tło dla nowoczesnych mebli. Duże okna pozwalają na naturalne światło, podkreślając uczucie przestrzeni. Na podłodze zdecydowano się na wytrzymałe i wodoodporne ciemne panele winylowe.

Kuchnia otwarta na salon, utrzymana jest w jednolitej estetyce spójnej z resztą mieszkania. Fronty szafek i blaty wykonane są z wytrzymałych materiałów w odcieniach szarości i czerni, a podświetlone białe szkło pomiędzy blatem, a szafkami dodaje jej charakteru.

Sypialnia utrzymana jest w stonowanych odcieniach szarości, z elementami czerni. Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem w kolorze szarym stanowi centralny punkt sypialni. Duża szafa wnękowa z lustrem optycznie powiększają przestrzeń sypialni.

Kolorystyka i wystrój powtarza się także w biurze, które stanowi komfortowe i funkcjonalne miejsce do pracy na co dzień.

W łazience postawiono na płytki o wzorze betonu, które pasują do drewnopodobnych szarych płytek przy wannie. Czarne elementy w postaci mebli oraz czarny sufit nadają jej loftowego klimatu. Wszystko dopełnia centralnie osadzone podświetlane lustro.

 

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

Polityka prywatności
Realizacja: ImPress PR