Wykończenie wnętrz i mieszkań pod klucz

Naszą specjalnością są prace budowlane i wykończenia wnętrz. Kompleksowe wykończenie wnętrz wykonujemy ze starannością, dbając o funkcjonalność lokali mieszkaniowych czy inwestycyjnych. Warto zaznaczyć, że po naszej aranżacji są one od razu gotowe do użytkowania. Naszą propozycją jest więc wykańczanie mieszkań pod klucz, zarówno użytkowych lokum, jak i pod wynajem.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, deweloperami i inwestorami. Na wykończenie mieszkań w Krakowie czy innych miejscowościach województwa małopolskiego udzielamy dwuletniej gwarancji.

Kompleksowe wykończenie mieszkań pod klucz

Dzięki zdobytym doświadczeniom jesteśmy w stanie podjąć się wszystkich prac, które uwzględniają wykończenie wnętrz domu lub mieszkania pod klucz. Kompleksowe usługi obejmują m.in. malowanie, tynkowanie czy stawianie ścianek działowych. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług – to zasługa naszych wykwalifikowanych specjalistów, których dziełem jest właśnie profesjonalne wykańczanie wnętrz. Kompleksowe wykończenia wnętrz w Krakowie i innych miejscowościach Małopolski, remont mieszkania oraz usługi architektoniczne czy budowlane – całą naszą ofertę cechuje precyzja, fachowość oraz terminowość. Najczęściej wykonujemy prace, korzystając z własnych ekip remontowych, choć czasami do wykończenia mieszkań pod klucz wynajmujemy sprawdzonych podwykonawców.

Pełne wykończenie mieszkania pod klucz w Krakowie wraz z wyposażeniem w meble i dodatki trwa do 8 tygodni w przypadku lokum o powierzchni do 50 metrów kwadratowych – to czas liczony od wejścia ekipy remontowej. Kraków nie jest jedynym miastem, w którym oferujemy wykończenie wnętrz. Kompleksowe wykańczanie wnętrz mieszkań pod klucz realizujemy też często w Tarnowie i Nowym Sączu, a także w innych miejscowościach na terenie województwa małopolskiego.

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

NAPISZ DO NAS

WYŚLIJ
Realizacja: ImPress PR

Proxa-YourHome.pl | Wykończenie wnętrz, mieszkań w Krakowie