Wykończenie wnętrz i mieszkań pod klucz

Naszą specjalnością są prace budowlane i wykończenia wnętrz. Kompleksowe wykończenie wnętrz wykonujemy ze starannością, dbając o funkcjonalność lokali mieszkaniowych czy inwestycyjnych. Warto zaznaczyć, że po naszej aranżacji są one od razu gotowe do użytkowania. Naszą propozycją jest więc wykańczanie mieszkań pod klucz, zarówno użytkowych lokum, jak i pod wynajem.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, deweloperami i inwestorami. Na wykończenie mieszkań w Krakowie czy innych miejscowościach województwa małopolskiego udzielamy dwuletniej gwarancji.

Kompleksowe wykończenie mieszkań pod klucz

Dzięki zdobytym doświadczeniom jesteśmy w stanie podjąć się wszystkich prac, które uwzględniają wykończenie wnętrz domu lub mieszkania pod klucz. Kompleksowe usługi obejmują m.in. malowanie, tynkowanie czy stawianie ścianek działowych. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług – to zasługa naszych wykwalifikowanych specjalistów, których dziełem jest właśnie profesjonalne wykańczanie wnętrz. Kompleksowe wykończenia wnętrz w Krakowie i innych miejscowościach Małopolski, remont mieszkania oraz usługi architektoniczne czy budowlane – całą naszą ofertę cechuje precyzja, fachowość oraz terminowość. Najczęściej wykonujemy prace, korzystając z własnych ekip remontowych, choć czasami do wykończenia mieszkań pod klucz wynajmujemy sprawdzonych podwykonawców.

Działamy w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Usługi kompleksowego wykończenia wnętrz realizujemy w Krakowie, Nowym Sączu i innych miejscowościach Małopolski. Z nami można projektować, budować, a także remontować. Zlecone nam prace najczęściej wykonywane są przez nasze ekipy remontowe. Czasami jednak do wykończenia mieszkań pod klucz wynajmujemy sprawdzonych podwykonawców. Zawsze dążymy do tego, by nasze usługi wykonane były precyzyjnie, jakościowo i terminowo. Zależy na zadowoleniu klientów.

Z naszą firmą kompleksowe wykończenie mieszkania o powierzchni do 50 metrów kwadratowych trwa do 8 tygodni – to czas liczony od wejścia ekipy remontowej. Usługa pod klucz uwzględnia także wyposażenie w meble i dodatki. To idealne rozwiązanie, dla wszystkich osób, które nie mają czasu lub smykałki do samodzielnego zagospodarowanie wnętrza, ale zależy im na efekcie wow. Działamy w obrębie Krakowa, Tarnowa i Nowego Sącza. Nie są to jednak jedyne rejony, w których oferujemy wykończenie wnętrz. Remont, aranżacje i dekorowanie, czyli kompleksowe wykańczanie wnętrz mieszkań pod klucz, realizujemy także w innych miejscowościach województwa małopolskiego.

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

home Proxa Your Home
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

GRZEGORZ MAJDRA
doradca klienta
tel. +48 730 923 991
gmajdra@proxa-yourhome.pl

doradca klienta

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxa-yourhome.pl

  • PROXA - Your Home

home Proxa Your Home
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxa-yourhome.pl

architekt wnętrz

MACIEJ HRONOWSKI
architekt wnętrz
tel. +48 881 222 914
mhronowski@proxa.com.pl

doradca klienta

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxa.com.pl

  • PROXA - Your Home

Polityka prywatności
Realizacja: ImPress PR
Proxa-YourHome.pl | Wykończenie wnętrz, mieszkań w Krakowie